Misa u povodu Dana Državnosti R. Hrvatske

Objavljeno: 23.06.2010. Pregleda: 227

U kapeli „Crne Gospe“ Franjevačkog samostana u Subotici, u utorak 22. lipnja održana je sveta misa zahvalnica za domovinu Hrvatsku u organizaciji Generalnog konzulata R. Hrvatske u Subotici. Svetu misu predvodio je subotički biskup mons. Ivan Pénzes u zajedništvu s desetak svećenika.

Svetoj misi nazočila je generalna konzulica Ljerka Alajbeg, s osobljem Generalnog konzulata Republike Hrvatske u Subotici, zatim predstavnici Demokratskog saveza Hrvata u Vojvodini i drugih hrvatskih udruga, nekoliko redovnica te vjernici.

Vijesti

Pogledajte sve

Moglo bi Vas zanimati...

  • 2026
    Najave i kalendar
  • Predstavljanje knjige o bunjevačkim kraljicama u Baji
  • X. Etno radionica pravljenja tarane – Dužijanca 2026.
  • Otvorenje XLI. saziva Prve kolonije naive u tehnici slame
  • Dužijanca u Bajmaku 2026.
  • XV. Seminar bunjevačkog stvaralaštva u Tavankutu
Pogledajte sve

Obaveštenje o kolačićima